X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کشکول

صنعت گردشگری

جمعه 13 بهمن‌ماه سال 1396 ساعت 08:17 ق.ظ

اینگونه اقتصادی انتخاب کنید

زندگی صنعتی اغلب ما در کلان شهرها تحولات گسترده‌ای را در زندگی تک تک ما ایجاد کرده به صورتی که علاوه بر عادات روزانه، سبک خریدهایمان بخصوص در تامین نیازهای روزمره خانه را نیز دستخوش تغییراتی عمده شده به صورتی که بعضا با این سبک دخل و خرج خانه از دستمان خارج می‌شود.

اغلب کسانی که در دهه پنجم زندگی خود یا بیشتر روزگار سپری می‌کنند، تصویری نوستالژیک از زنبیل پلاستیکی خریدی به خاطر دارند که معمولا نه تنها وسیله‌ای برای حمل خریدهای مورد نیاز خانه بود بلکه به نوعی ترازویی قابل اتکایی برای تنظیم دخل و خرج خانه هم شناخته می‌شد.

اما امروز نه تنها فقط خاطراتی خوش از آن زنبیل نوستالژیک در ذهن ما باقی مانده بلکه تغییرات قابل توجه سبک زندگی ما عاملی شده در بهم خوردن تراز دخل و خرج خانواده‌ها؛ از این رو چمدان این هفته تصمیم‌گرفته برای شمایی که آخر هفته قرار است به خرید بروید راهکارهایی تدارک دیده که از این پس اقتصادی خرید کنید.

 

 

 

مراقب این زنجیره‌ای ولخرجی باشید

یکی از نشانه‌های زندگی صنعتی امروزی ما توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در گوشه و کنار شهرهاست مراکزی که براساس نیازهای خانواده‌های شهرنشین شکل گرفته و در واقع مراکزی هستند که خانواده‌های کارمند می‌توانند با یکبار مراجه زیر یک سقف تمام نیازهایشان را تامین کنند.

این تعریفی منطقی برای توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای است؛ اما در پس پرده آنها در واقع نقشه‌ای طراحی شده برای حساب بانکی مراجعه کنندگان. در این فروشگاه‌ها اگرچه تخفیف‌هایی رنگارنگ برای کالاهای مختلف درنظر گرفته شده ولی نحوه چیده‌مان قفسه‌ها و اولویت بندی آنها در دید مشتریان عواملی هستند که می‌توانند به سادگی شما را دست به جیب کرده تا آن‌ چیزی که نیاز ندارید داخل سبد خرید خود قرار دهید.

به همین دلیل است که خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در این زمانه نیازمدن  فوت و فنی است که باید رعایت کنید تا مبادا به جیب خودتان خیانت کنید. در این زمینه کافی است که با برنامه وارد شوید، بی آنکه نگران هدر رفتن پول‌های حساب بانکی خودتان باشید و صرفا توانسته باشید از تخفیف‌های شیرین این فروشگاه استفاده کنید. 

برچسب‌ها: ولخرجی، خریدکردن اقتصادی، خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، پس انداز کردن